Logowanie lub Rejestracja

KSU na Punk Generation

adrian512 adrian512, dnia Wrz. 19, 2016

Po wrzuceniu na stronę wydarzenia Punk Generation na FB informacji o występie KSU na festiwalu Energia Wolności w Gdańsku w sierpniu tego roku, pojawiły się następujące komentarze:

KSU? Serio? Punk Generation? Ja dziękuję....

Zagranie na pisowskiej imprezie skazuje na punkową abstynencję. KSU we wapno.

Zaraz kasuję ten koncert z profilu Silesia Hardcore Punk bo nie chcemy mieć z tym nic wspólnego

gratuluję organizatorom...

ale żena. na mnóstwie poziomów. jak dlamnie, jako patrioty, to są kpiny, że taka hucpę z taką miernotą się robi - oczywiście, chcąc zarobić na ofierze bohaterów i bohaterek tego czasu. jako punkowca, wkurwia mnie to gówniane ksu, jak i inne wciąż pętające się zombie z punkowych złotych czasów, które naprawdę jakieś dwie dekady temu winny sie położyć do trumny.

Uwielbiam te teksty, które zdarzają się przy tego typu okazjach: "po co robić aferę, lepiej pogadać na miejscu". Na pewno się dogadasz z typem, który jest od sceny punkowej odklejony od co najmniej dwudziestu lat, skurwi się na najbardziej parszywej imprezie pod patronatem partii rządzącej i najconalistyczno-prawicowych tworów, z mentalem rockowej gwiazdki. Z punkiem to nie ma nic wspólnego. W opozycji do czegoś takiego punk powstał. Btw. ciekawe co na to pozostałe zespoły, bo ja bym na ich miejscu z kimś takim nie stanął na jednej scenie.

Z kim rozmawiać, o czym, z menelem jak tania dziwka kupczącym w odklejeniu alkocholowym dawnymi dokonaniami zespołu, który już w drugiej połowie lat 80 tych od punka odjechał maksymalnie.
---
Z uwagi na obecność KSU z zagrania w imprezie wycofał się Bunkier.

Komentarze do tego wpisu:

Zarejestruj się lub zaloguj aby skorzystać możliwości dodawania komentarzy.